DAVLUMBAZ SÖNDÜRME

Davlumbaz Söndürme Nedir?

Davlumbaz Söndürme, genellikle ticari olarak işletilen ya da hastane, okul, fabrika gibi büyük binaların mutfak bölümlerinde çıkabilecek yangın olaylarının söndürülebilmesi için tercih edilen yangın söndürme sistemlerinden birisidir.  Gelişen teknoloji  ve günümüz yapısına uygun en ideal yangın söndürücü sistemleri için firmamız ve bünyesinde çalışmakta olan personellerimiz yeni projelerle çalışmaktadır.


Sizi ve sevdiklerinizi olası yangın olaylarından korumaları amacıyla üretilen yangın söndürme sistemleri için sizler de  Pak Mühendisliği tercih ederek en sağlıklı hizmeti alabilirsiçniz.
Sebebi her ne olursa olsun birden meydana gelen bir yangına  itfaiye ekipleri gelene kadar bir an önce  söndürme işlemi uygulayan söndürücü sistemlerimiz ile her daim hizmetinizdeyiz.


Üretimi  ve satışı yapılan söndürme sistemlerinin kurulum, montaj, gerektiğinde de bakım ve onarımı da firmamızda görevli olan personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Davlumbaz Söndürme Sistemi, fm 200 gazlı söndürme sistemi, novec 1230 gazlı söndürme sistemler  gibi çeşitlerinin olduğu  birok yangın söndürme sistemini sizler için özenle hazırlamaktadır.


Meydana gelen yangının ,  çıktığı alana hızla yayılmasını önleyebilmek için mutkaka kullanım alanına uygun bir yangın söndürme sisteminin olması gerekir.
Asla ihmal edilmemelidir. Çünkü sahip olduğunuz yangın söndürücü çıkan yangının sona ermesi için itfaiye ekiplerinden daha önce  işlem uygular.

1/3